Portal | Mapa Google | FAQ | Szukaj | Uytkownicy | Grupy | Statystyki | Album | Download | Rejestracja Profil | Zaloguj 
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: domban
2012-07-31, 14:11
Wypadek
Autor Wiadomo
Igorek125 

Motocykl: Honda nsr 125
Wersja: Kocie oczy [Odblokowana]
Doczy: 21 Sty 2010
Pomg: 6
Skd: Ostrowiec w.
  Wysany: 2010-02-01, 18:09   Wypadek

Jechaem z bratem na motorach po bardzo wskiej drodze asfaltowej ale bardzo krtej jechaem moe 60 kim na h za brata skuterem i cos mnie podkusio zeby go min . Gdy go minoem by zaraz zakret taki w ksztacie S droga zarosnieta po obu stronach na dodatek staw by po prawej stronie . Jechaem moe z 75kim/h i braem zakrt a w kocu wyjecha mi Mercedes 190D chyba czy cu takiego do popularny i znany . Winowajc by oczywicie on poniewa jecha moim pasem ogldajac jak ryby ludzie owi w stawie facet po 60 napewno wiec napewno nie ten sam refleks szybkie mylenie i w ogle co u modego czowieka . Centymetry braky mi aby go omin ale jednak niestety byo bummm... miaem do wyboru albo wlecie motorem gdzie w krzaki albo w staw z reszta w takiej sytuacji naprawde nie wiadomo co robi wszystko dzieje sie tak szybko. Wjechaem motorem centralnie w przd samochodu a dokadne tu gdzie lewe wiato w Mercedesie . Nic nie dao sie zrobi . Dostaem z ubezpieczalni 3200 na naprawy gdy serwis w ktrym ubezpieczaem motor liczy wszystkie czesci nowe i biora ceny z serisu Hondy z td ta cena . Zaczoem motor skada i zoyem piknie chodzi rama nie jest skrzywiona a motor jedzi prosto , nie ucieka jednym sowem z pod tyka. na naprawe przeznaczyem 2800 z i szczerze nie auje wszystko zostao wymienione jedynie zostay mae ryski na bocznej owiewce . To by najgorszy dzie w moim yciu chyba nikomu nie polecam , wic panowie apeluje " MIEJCIE OCZY SZEROKO OTWARTE I UWAAJCIE NA TAKICH LUDZI NA JAKICH JA SI NATCHNOEM " I mowa rodzicw uwaaj synu nigdy tak nie nauczy jak przekonaniu sie o tym na wasnej skrze.
Daj pomg autorowi tego posta

MisiekNSR 

Motocykl: Honda NSR 125R JC22
Doczy: 30 Wrz 2009
Skd: Sosnowiec
Wysany: 2010-02-01, 18:59   

No wiem co o tym :/. Ja jechaem z kuzynem ktry jecha za mna ogarem 900 jechalimy jakie 50 km/h co potwierdzia opinia biegego. A pare metrw wczeniej sta patrol policji i akurat kogo chycili. Wchodze kulturka w uk, a wychodzc z niego przed sam motor wyjechalo mi Audi Q7(od tamtej pory gardze tym autem i nie mam ochoty na niego patzre) z pobocza. Facet potem tumaczy sie ze nas nie zauwazy a pare dni pniej wymyslil ze omija psa, lecz nic na to nie wskazywao. Dotkem tylko hebli ale zablokowao mi oba koa. potem jak patrzyem na zdjcia z wypadku asfalt by zakurzony standartwow w samym rodku pasa i niestety natrafiem na to prbujc sie zatrzyma. W moto jest w sumie rozwalony tylko przd. Wszystkie plastiki, zegary stelarz, szyba, pokrzywione lagi, niewiem czy pki te ale pewnie tak i nie wiem jak ma sie sprawa z oyskiem gwki ramy... Uderzyem typowo w czenie pomidzy przednim botnikiem, a drzwiami od kierowcy. W cikim stanie(jak sie potem dowiedziaem bo niekontaktowaem) znalazem sie w szpitalu. Lekarz mwi e gdyby nie wycicie ledziony to bym tego nie przey. Rka zamana w okciu do tej pory(a wypadek by w lipcu. Tego dnia byy tzry wypadki motocyklowe w Sosnowcu wsztystkie na skutek wymuszenia pierszestwa przez puszki) nie uzyskaem 100% ruchomoci i pewnie ju nie uzyskam... oglne potuczenia cia typowe przy wypadkach. Aeby nie byo to miaem kask i kurtke motocyklow. Jak jeszcze co kto chce wiedzie to wiadomo co robi xD

Serce bije w tempie obrotw maszyny ;)

domban 

Doczy: 11 Pa 2009
Pomg: 431
Skd: acut
Wysany: 2010-02-01, 19:01   

Sytuacja raczej mao przyjemna... Ale niestety na motorze trzeba myle za dwie osoby (lub nawet wicej)

ps. Igorek125 naucz si stawia kropki, przecinki, itp. (tak, to groba)

BartMoto 

Motocykl: BYA Honda NSR 125R
Rok produkcji: 1993
Doczy: 13 Pa 2009
Pomg: 36
Skd: Leajsk
Wysany: 2010-02-01, 19:08   

Ja jako nie miaem jeszcze adnego wypadku na motorze. Czytajc wasze opisy to na 100% nie chcia bym go mie.

Udzio03 

Wiejski Tuningowiec

Motocykl: NSR 125R 97 ---> CBR 600RR
Rok produkcji: 1997
Doczy: 28 Wrz 2009
Pomg: 5
Skd: Radomyl Wlk/Mielec
Wysany: 2010-02-01, 21:14   

No ja te nie miaem nigdy i rwnie nie chce mie, szkoda motora i wasnej skury, bo tak polata po asfalcie w koszulce to chyba niefajnie, jakby sie trafio ;)

Adrian 

Motocykl: k4 600
Wersja: Inna
Doczy: 01 Pa 2009
Pomg: 2
Skd: PL
Wysany: 2010-02-01, 21:35   

Udzio03 napisa/a:
No ja te nie miaem nigdy i rwnie nie chce mie, szkoda motora i wasnej skury, bo tak polata po asfalcie w koszulce to chyba niefajnie, jakby sie trafio ;)

A czasami nie ubieraem kurteczki z powodu ciepa, jakby pokarao ;/

GINT3R 

SkazanyNaMotocykle.

Motocykl: Honda NSR
Wersja: Kocie oczy [Czciowo Odblokowana]
Doczy: 19 Lis 2009
Pomg: 3
Skd: Siedlce
Wysany: 2010-02-01, 22:44   

No naprawde dosy strasznie, dobrze e tak si to skoczyo bo mogo by zawsze gorzej...chodzi mi tutaj o zdrowie.

OFF

Piter92 

Dawca

Motocykl: w planach
Doczy: 22 Lis 2009
Pomg: 2
Skd: Krakow
Wysany: 2010-02-05, 23:16   

Ogolnie wypadki na motorze to kijowa sprawa. MisiekNSR, rzeczywiscie miaes przerban historie, wspolczuje tobie ze tak robjebaes moto i w dodatku mao co stracies zycie.
Igorek , tobie tez wspoczuje ze miaes taka nieprzyjemna historie ale mam wraenie ze na tym nawet pozytywnie wyszedes : ) Dostaes peno hajsu z ubezpieczalni(jeszcze Ci zostao) , tobie sie nic nie stao , rama prosta a w dodatku NSR dostala nowe czesci. : )
Ja mialem jeden wypadek na skuterze , z mojej winy. A teraz na nsr zawsze w kurteczce chocby byo 30 st na polu :)

Ju drugi i ostatni raz to napisz: naucz si stawia przecinki i inne znaki!
/domban

Cytat:
Kropki, przecinki, redniki, dwukropki, wielokropki, wykrzykniki, znaki zapytania stawiamy bezporednio po ostatniej literze poprzedniego sowa, bez odstpu.

ryba0508 

DAWCA

Motocykl: CBR 600 F4i
Rok produkcji: 2001
Doczy: 08 Gru 2009
Pomg: 21
Skd: Bielsko-Biaa
Wysany: 2010-02-06, 16:53   

Cytat:
Dostaes peno hajsu z ubezpieczalni(jeszcze Ci zostao) , tobie sie nic nie stao , rama prosta a w dodatku NSR dostala nowe czesci. : )

Z tym si nie zgodz. Moto po wypadku nawet, gdy dostanie nowe czci jednak nie jest identyczne jak bezwypadkowe.

http://www.bikepics.com/members/ryba0508

domban 

Doczy: 11 Pa 2009
Pomg: 431
Skd: acut
Wysany: 2010-02-06, 17:35   

ryba0508, a ja si z Tob nie zgodz ;)
Jak wszystko proste to kupujesz nowe czci i nie ma ladu po wypadku.

Igorek125 

Motocykl: Honda nsr 125
Doczy: 21 Sty 2010
Skd: Ostrowiec w.
Wysany: 2010-02-06, 19:52   

Po wypadku jedyne co mi zostao to tylko mae ryski na bocznej owiewce. Jedynie zmienia si orginalno motoru a mianowicie nie ma orginalnego lakieru lag i baku chodz mogem tego unikn ale lagi byy w orginalu porysowane co psuy wygld estetyczny tak jak bak z reszt ale zostao wszystko malowane tak somo jak orgina. Nie zmieniaem koloru.

Patryk 

Motocykl: jest
Doczy: 05 Gru 2009
Skd: SY(f)
Wysany: 2010-03-02, 13:20   

Ja bym w poprzedni pitek skasowa NSR na betonowych supach :mrgreen:
Pitkowe po poudnie latam z kumplami, ja hond on swoj etl (cakiem przyjemne to to). Ziomek co jecha ze mn na tyle mia kask TORNADO bo Araia daem bratu (no co? brat waniejszy ni kolega ;) ) No i jedziemy, pada deszczyk, miejscami nieg na drodze bo roztopy ostre i piasek, sporo piasku. Ale ch*j jedziemy tak 80 kmh i troche to nudne to kadziemy si na baku "e niby zapierd*lamy" na wprost mnie zakrt 90 stopni + cakiem solidny pot z betonowymi supami. No to trza by byo hamowa. Hamuje tylko przodem bo na tyle mi si rubka odkrcia i nie mam hebla, hamuje i nagle J*B pikny ulizg koa, kolega z tyu panika (idiota da nogi na ziemie) ale nie takie rzeczy w yciu si widziao. Odpuciem lekko hebel, moto wrcio do pionu. Ale dalej zbliam si do supw majc okoo 70kmh na liczniku (te supy byy blisko, bardzo blisko, zaraz sprboje to jako przedstawi eby byo wiadomo) i hamuje, ciagle mam o wiele za du prdko + woda, nieg i piasek mi nie pomagaj. Lecimy prosto w pot, nie myle, trzymam tylko klame i widze szybko zbliajcy si pot i supy. Kolega z nogami na dole co odj*ba i zrzuci mi noge z podnka, nogawka pod koniec wkrcia mi si troche w acuch. No ale wyhamowaem, 10 cm od je*anych supw. Zaraz na poboczu (20cm od potu) zostao troche mokrego niegu ktry pomog mi wyhamowa, gdyby nie on... Wole nie myle. To byy uamki sekund, ulizg, hamowanie i zatrzymanie. Silnikiem nigdy nie hamuje w NSR wic miaem tylko przd... Caej zabawie przygldali si mj brat i kolega jadcy za mn.
Chyba mnie to nic nie nauczyo... Na nastpny dzie zapie*dalaem 120 po zakrtach z muldami, z ziomkiem z tyu ,a zawiecha dobijaa ;)

[ Dodano: 2010-03-02, 13:22 ]
Okolica dobrze mi znana wic ubir to by taki wiecie, kurteczka, bluza, adidasy i cienkie spodnie ;) Bo w skrach zimno :lol:

BartMoto 

Wysany: 2010-03-02, 19:44   

Ja po takiej przygodzie napewno bym ostroniej jedzi.

Patryk 

Motocykl: jest
Doczy: 05 Gru 2009
Skd: SY(f)
Wysany: 2010-03-02, 19:50   

Ale po co ? Moja NSR jedzie jak narazie tylko 130, a to troche mao. W miecie prawie cigle mam 110 ;p Po to jest motocykl eby zapier*ala. A co do przygody, troche ju jed to w sumie nic nowego ;) Jazda crossem si opacia, tam co chwile jaki ulizg.

BartMoto 

Wysany: 2010-03-02, 19:52   

Ale widziae jakie byy warunki na drodze. Trzeba byo si do nich dostosowa.

R E K L A M A

Regulamin

Chcesz aby reklama twojej strony znalazla sie w tym miejscu? Jezeli tak to wystarczy napisac do jednego z administratorow i ustalic szczegoly.
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: